Live Bliksemontladingen

De teller in het icoon met het onweersbuitje geeft live het actuele aantal bliksemontladingen uit onze regio weer. De dekking ligt in een vierkant om Nederland en België, waardoor er ook data van rondom Parijs, op de Noordzee en uit een deel van Duitsland wordt weergegeven.

Ontladingen

De ontladingen kun je terugvinden op de Google Maps kaart onderaan de pagina. Deze worden nog niet live bijgewerkt, voor de meest actuele ontladingen ververs je de pagina. De iconen op de kaart lopen in kleur van Geel naar Rood, waarbij Geel een 'nieuwe' ontlading is en Rood een 'oude'.

Geluid

De teller maakt geluid als het aantal bliksemontladingen verhoogt. Dus, bij een update van 0 naar 1 hoor je geluid. Je kunt dit uitschakelen met het luidspreker icoontje in de balk hierboven.

Data © Blitzortung.org / Lightningmaps.org
nl
StormTrack Beta
Inloggen
Heb je nog geen account? Dan kun je er hier eentje aanmaken!
De Bilt

Geen onweer in de buurt
Nu Live

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Liberty, TX.

3 Feb 2026 23:10:42

NWS: Tornado Warning uitgegeven voor Liberty, TX.

3 Feb 2026 22:40:35
Actueel
1 / 4

Het Lentediscussietopic

Lees en schrijf mee!

De OnweerOnline stormtracker

Bekijk de radar en volg het onweer

Weeroverzicht maart 2025

In Nederland en buitenland

Vulkaanuitbarsting IJsland

Op 1 april weer uitgebarsten

×
Kies een plaats
Beschikbare Plaatsen:
×
Welke meldingen wil je ontvangen?

Je kunt hieronder aangeven welke notificaties je wil ontvangen in 'Nu Live'. Standaard ontvang je alle notificaties, wil je een bepaald type melding niet langer ontvangen? Vink dan het vinkje uit. Je keuze wordt automatisch opgeslagen.

×
Nu Live
Welkom op onweer-online.nl! Als je je nog niet hebt geregistreerd, meld je dan nu aan op de leukste en grootste weercommunity van Nederland. Heb je al een account, log dan hier in.
1 2
marsel
Lid
Woonplaats: Woensdrecht
Berichten: 642
Lid sinds: 28 jul. 2006
15 maart 2011, 12:26 uur | Bericht #219304
Zozo, dat zijn toch hele mooie beelden. Ik kan me die bewuste dag in augustus nog goed herinneren. Belachelijk hoge temperaturen (de warmste dag van het jaar) gevolgd door een vrij gemoedelijk onweer met zeer hoge bases getriggerd op een koufront. In het gebied er vooruit zouden de écht zware buien zich moeten ontwikkelen, alles was aanwezig om een eventueel waaralarmcriterium te behalen. Jammerlijk ging de boel niet door (te zwakke trigger op prefrontale convergentielijn). Overigens leverde enkele buien in de voorkamer van het front (getriggerd op middelbaar niveau) wel forse hagel op uitsluitend voor het noorden van het land.
Ja, mooie herinneringen aan die dag. | Gewijzigd: 15 maart 2011, 12:28 uur, door marsel
Terug naar boven
1 2
2 Gebruikers lezen nu dit topic, onderverdeeld in 2 gasten en 0 leden
Berichten
Er zijn in totaal 27.934 topics, welke bij elkaar 448.709 reacties hebben gekregen.
Leden
We zijn met 11.634 leden.
Het nieuwste lid is tomtom.

Berichten
Je moet inloggen om je berichten te kunnen lezen.
Dit topic
2 mensen bekijken nu dit topic.

Record
Op 6 december 2010 om 11.29 uur waren er 2.792 mensen tegelijkertijd online op onweer-online!
Stats
Er zijn nu 345 mensen aan het browsen op het forum. 0 Daarvan zijn ingelogd.
Van die 345, lezen 6 mensen het topic "Onweer 13 augustus 2024 boven Drenthe.".

Sponsors en partners

Actueel op OnweerOnline.nl

Weeroverzicht maart 2025

In Nederland en buitenland

Het Lentediscussietopic

Lees en schrijf mee!

De OnweerOnline stormtracker

Bekijk de radar en volg het onweer

Vulkaanuitbarsting IJsland

Op 1 april weer uitgebarsten

© 2003 - 2026 onweer-online.nl   |   Alle rechten voorbehouden   |   Algemene gebruiksvoorwaarden