Live Bliksemontladingen

De teller in het icoon met het onweersbuitje geeft live het actuele aantal bliksemontladingen uit onze regio weer. De dekking ligt in een vierkant om Nederland en België, waardoor er ook data van rondom Parijs, op de Noordzee en uit een deel van Duitsland wordt weergegeven.

Ontladingen

De ontladingen kun je terugvinden op de Google Maps kaart onderaan de pagina. Deze worden nog niet live bijgewerkt, voor de meest actuele ontladingen ververs je de pagina. De iconen op de kaart lopen in kleur van Geel naar Rood, waarbij Geel een 'nieuwe' ontlading is en Rood een 'oude'.

Geluid

De teller maakt geluid als het aantal bliksemontladingen verhoogt. Dus, bij een update van 0 naar 1 hoor je geluid. Je kunt dit uitschakelen met het luidspreker icoontje in de balk hierboven.

Data © Blitzortung.org / Lightningmaps.org
nl
StormTrack Beta
Inloggen
Heb je nog geen account? Dan kun je er hier eentje aanmaken!
De Bilt

Geen onweer in de buurt
Nu Live

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Calhoun, MS; Lafayette, MS; Yalobusha, MS.

16 Sep 2025 04:30:43

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Adams, ND; Hettinger, ND.

16 Sep 2025 04:30:43

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Butte, SD; Custer, SD; Lawrence, SD; Pennington, SD; Crook, WY; Weston, WY.

16 Sep 2025 02:25:32

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor DeSoto, MS; Marshall, MS; Tate, MS.

16 Sep 2025 01:43:55

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Audrain, MO; Boone, MO; Monroe, MO.

15 Sep 2025 23:44:21

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Ripley, MO.

15 Sep 2025 23:44:20

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Oregon, MO.

15 Sep 2025 23:44:20

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Hemphill, TX.

15 Sep 2025 23:40:51

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Cochise, AZ.

15 Sep 2025 23:40:51

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Custer, OK; Roger Mills, OK.

15 Sep 2025 23:40:50

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Shannon, MO; Texas, MO.

15 Sep 2025 23:40:21

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Boone, MO; Callaway, MO.

15 Sep 2025 23:23:06

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Monroe, MO.

15 Sep 2025 23:09:26

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Wheeler, TX.

15 Sep 2025 22:47:57

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Hudspeth, TX.

15 Sep 2025 22:38:58
Actueel
1 / 4

De OnweerOnline stormtracker

Bekijk de radar en volg het onweer

Het Lentediscussietopic

Lees en schrijf mee!

Weeroverzicht maart 2025

In Nederland en buitenland

Vulkaanuitbarsting IJsland

Op 1 april weer uitgebarsten

×
Kies een plaats
Beschikbare Plaatsen:
×
Welke meldingen wil je ontvangen?

Je kunt hieronder aangeven welke notificaties je wil ontvangen in 'Nu Live'. Standaard ontvang je alle notificaties, wil je een bepaald type melding niet langer ontvangen? Vink dan het vinkje uit. Je keuze wordt automatisch opgeslagen.

×
Nu Live
Welkom op onweer-online.nl! Als je je nog niet hebt geregistreerd, meld je dan nu aan op de leukste en grootste weercommunity van Nederland. Heb je al een account, log dan hier in.
Marga
Lid
Woonplaats: Den Haag
Berichten: 17643
Lid sinds: 25 jul. 2006
24 januari 2007, 15:10 uur | Bericht #1042
[img width=426 height=320]http://www.meteonet.nl/fileupload/uploads/sneeuw2005.jpg[/img]
Sneeuwlandschap bij Veenendaal. Foto: Archief Meteonet

Eindelijk kwam het deze winter tot serieuze vorst. Veel winterliefhebbers keken er reikhalzend naar uit. Op de vliegbasis Twenthe werd gisterenmorgen om 07 uur een minimumtemperatuur van -9.3 graden afgelezen. Op 10 cm hoogte werd daar als enige KNMI-station zelfs strenge vorst gemeten, en wel -12.5 graden.
Woensdagmorgen vroeg werd het op vlb Twenthe -9.2 en op vlb Deelen -8.0, Gilze-Rijen en Volkel -7.5 en in Soesterberg -7.2 graden.(minima tot 07 uur)
Inmiddels viel er deze morgen wat sneeuw in de kustprovincies die ook blijft liggen. Dat maakt daar het winterfeest compleet. Er zijn voor deze gebieden nog een paar sneeuwbuitjes onderweg. De rest van Nederland zal het vooralsnog helaas met foto's moeten doen.
Vrijdag valt van het noordwesten uit de dooi in, hetgeen voornamelijk in het binnenland met gladheid als gevolg van sneeuw en/of ijzel gepaard kan gaan.
Maar wie weet brengt februari ons een nieuwe portie winters weer!

Wist u dat ....
Tot schaatsen op natuurijs zal het deze week wellicht niet komen, afgezien van misschien een plek op een slim ondergespoten weiland of gravelbaan. In het Drentse Veenoord en het Utrechtse Doorn zijn ijsclubs die daar specialist in zijn. Wil het water op vaarten en plassen goed dichtvriezen is er nog veel vorst nodig. De temperatuur van het water is vanwege het zachte weer tot dusver erg hoog, tevens is er nog veel bodemwarmte aanwezig, zodat een eenmaal gevormde ijsvloer als gevolg van stromingen minder makkelijk dikker kan worden dan tijdens meer normale of koude winters.


©Meteonet
Every cloud has a silver lining
Terug naar boven
1 Gebruiker leest nu dit topic, onderverdeeld in 1 gast en 0 leden
Berichten
Er zijn in totaal 27.919 topics, welke bij elkaar 448.657 reacties hebben gekregen.
Leden
We zijn met 11.624 leden.
Het nieuwste lid is Desire.

Berichten
Je moet inloggen om je berichten te kunnen lezen.
Dit topic
1 mensen bekijken nu dit topic.

Record
Op 6 december 2010 om 11.29 uur waren er 2.792 mensen tegelijkertijd online op onweer-online!
Stats
Er zijn nu 55 mensen aan het browsen op het forum. 1 Daarvan zijn ingelogd.
Van die 55, lezen 2 mensen het topic "Winter 2010/2011 discussietopic deel 21".

Sponsors en partners

Actueel op OnweerOnline.nl

De OnweerOnline stormtracker

Bekijk de radar en volg het onweer

Weeroverzicht maart 2025

In Nederland en buitenland

Het Lentediscussietopic

Lees en schrijf mee!

Vulkaanuitbarsting IJsland

Op 1 april weer uitgebarsten

© 2003 - 2025 onweer-online.nl   |   Alle rechten voorbehouden   |   Algemene gebruiksvoorwaarden