Neerslagradar
Meld het weer bij jou!
Zonnig
Licht bewolkt
Half bewolkt
Zwaar bewolkt
Lichte regen
Regen
Zware regen
Onweer
Lichte sneeuw
Sneeuw
Hagel
Mist
Dichte mist
Zeer dichte mist
Storm
IJzel
<klik hier>
Plaats:
<klik hier>
Waarschuwingen KNMI

Momenteel online
Forum: 2715 bezoekers
Laatste forumberichten




Weerwaarnemingen en weersverwachting Nederland
Plaatselijk lichte regen. In de loop van de middag droog en meer zon. Vrij veel wind. Vrijdag droog, af en toe zon.
[Waarschuwingen] er zijn geen waarschuwingen.
[Vanochtend] is er veel bewolking en valt er plaatselijk lichte regen. De wind komt uit het noordwesten en is boven land matig, langs de kust krachtig (windkracht 6).
[Vanmiddag] verdwijnt de lichte regen en wordt het uiteindelijk overal droog. Er komt ook af en toe zon. De middagtemperatuur ligt tussen 17°C op de Wadden en 20°C in het oosten van het land. De wind komt uit het noordwesten en is boven land matig. Langs de kust neemt de wind af naar vrij krachtig.
[Vanavond] is er af en toe zon en blijft het droog. De noordwestenwind is matig en in het noordelijk kustgebied eerst vrij krachtig.
[Komende nacht] blijft het overal droog. De minimumtemperatuur wordt ongeveer 12°C. De wind komt uit het noordwesten en is matig, verder landinwaarts is er weinig wind.
[Morgenochtend] is het half tot zwaar bewolkt en blijft het droog. De wind is matig en waait uit het noordwesten.
[Morgenmiddag] is er af en toe zon en is het droog. De maximumtemperatuur ligt rond 20°C, in het zuiden kan het plaatselijk 23°C worden. De noordwestenwind is matig.
[Morgenavond] verloopt droog en is er eerst af en toe zon. Er staat boven land weinig wind, aan de noordkust staat een matige westenwind. (Bron: KNMI)
Meldboek
Zon? Regen? Sneeuw? Meldt hier jouw lokale weerwaarnemingen! Bij het melden van je weerbericht verschijnt automatisch het door jou gekozen icoontje op de StormTracker kaart, bovenaan de website.
Weerbericht melden Open StormTracker- overzicht
- plaats bericht
- regels
Naam: | Peepee | ![]() |
|
Tijd: | zondag 3 juli 2022, 11:37 uur | ||
Woonplaats: | Cap ad ijssel, Nederland | ||
Temp.18.2 net een hoosbui gehad | |||
Naam: | Anita | ![]() |
|
Tijd: | donderdag 30 juni 2022, 20:34 uur | ||
Woonplaats: | Nijverdal, Nederland | ||
Het begint hier nu los te barsten in Nijverdal (Overijssel) Pikzwarte lucht met onweer. |
|||
Naam: | Peepee | ![]() |
|
Tijd: | donderdag 30 juni 2022, 19:06 uur | ||
Woonplaats: | Cap ad ijssel, Nederland | ||
Zware regen, temp aardig gekelderd nu 13,5 gr. | |||
Naam: | Lightningman | ![]() |
|
Tijd: | maandag 27 juni 2022, 18:57 uur | ||
Woonplaats: | Leeuwarden, Nederland | ||
lekkere dikke onweersbui | |||
Naam: | Bliksemdenhaag | ![]() |
|
Tijd: | maandag 27 juni 2022, 15:59 uur | ||
Woonplaats: | Den haag, Nederland | ||
Fiks onweer gehad met giga dreunen. | |||
Naam: | Freddy1962 | ![]() |
|
Tijd: | maandag 27 juni 2022, 15:14 uur | ||
Woonplaats: | Vlaardingen, Nederland | ||
Nu lichte regen na een heerlijke onweersbui | |||
Naam: | Peepee | ![]() |
|
Tijd: | zaterdag 25 juni 2022, 10:49 uur | ||
Woonplaats: | Cap ad ijssel, Nederland | ||
Regen ,temp.17,4 gr. | |||
Naam: | Peepee | ![]() |
|
Tijd: | vrijdag 24 juni 2022, 15:50 uur | ||
Woonplaats: | Cap ad ijssel, Nederland | ||
Onweer richting nieuwerkerk | |||
Regels voor het plaatsen van berichten in het meldboek:
- Vergeet je naam en locatie niet.
- Het meldboek is uitsluitend bestemd voor eigen weer-waarnemingen, eventueel aangevuld met maximaal 1 foto. Voor het plaatsen van overige zaken, kun je terecht op het forum en/of in de chat.
- Berichten zonder naam/locatie, zonder eigen weer-waarnemingen, maar met discussie-punten en/of informatie van andere weersites worden verwijderd.
- Vragen zoals "wanneer / hoe laat krijg ik onweer?" worden verwijderd.
- Gebruik geen hoofdletters. Dit wordt ervaren als schreeuwen.
Bedankt voor je medewerking!
Crew onweer-online.nl