Neerslagradar
Meld het weer bij jou!
Onbewolkt
Licht bewolkt
Half bewolkt
Zwaar bewolkt
Lichte regen
Regen
Zware regen
Onweer
Lichte sneeuw
Sneeuw
Hagel
Dichte mist
Zeer dichte mist
Storm
IJzel
<klik hier>
Plaats:
<klik hier>
Waarschuwingen KNMI

Momenteel online
Forum: 86 bezoekers
Laatste forumberichten


Weerwaarnemingen en weersverwachting Nederland
Bewolkt en soms wat (mot)regen. Overdag overwegend droog, later in het zuiden een enkele opklaring. Donderdag buien
[Waarschuwingen] Er zijn geen waarschuwingen van kracht.
[Vannacht] valt er af en toe wat lichte regen of motregen. De minimumtemperatuur ligt rond 5°C. De wind draait van zuid naar zuidwest en is matig, aan zee en boven het IJsselmeer vrij krachtig en eerst nog krachtig, windkracht 5 tot 6.
[Vanochtend] is het bewolkt. In het noordoosten valt soms nog wat motregen. De wind uit het zuidwesten is zwak tot matig.
[Vanmiddag] begint overwegend droog. Later kan wat regen vallen. Aan het einde van de middag kan in het zuidwesten de zon nog even tevoorschijn komen. De maximumtemperatuur varieert van 12°C in het noorden tot 16°C in het zuiden. De wind uit zuidelijke richtingen is overwegend matig.
[Vanavond] is de zon in het zuiden misschien nog even te zien. Verder is het bewolkt en regent het in het noorden af en toe. De wind is zuidelijk en matig, aan zee en op het IJsselmeer (vrij) krachtig, windkracht 5 tot 6.
[Komende nacht] is er een enkele bui. Het koelt nauwelijks af met een minimumtemperatuur rond 10 graden. De wind draait van zuid naar zuidwest en is matig, aan zee vrij krachtig tot krachtig, windkracht 5-6.
[Morgenochtend] is het half tot zwaar bewolkt met enkele buien, in het oosten en zuiden komt later plaatselijk ook onweer voor. De wind uit het zuidwesten is boven land matig tot vrij krachtig, langs de kust soms krachtig, met windkracht 5 tot 6.
[Morgenmiddag] schijnt af en toe de zon, maar zijn er met name in de zuidoostelijke helft enkele buien, daar is ook onweer mogelijk. De maximumtemperatuur ligt rond 15 graden. De wind uit het zuidwesten is boven land meest matig, aan de kust (vrij) krachtig, windkracht 5 of 6.
[Morgenavond] wordt het geleidelijk overal droog en klaart het steeds meer op. De wind uit het zuidwesten neemt boven land af naar zwak of matig, aan zee waait het soms nog vrij krachtig, windkracht 5.(Bron: KNMI)
Meldboek
Zon? Regen? Sneeuw? Meldt hier jouw lokale weerwaarnemingen! Bij het melden van je weerbericht verschijnt automatisch het door jou gekozen icoontje op de StormTracker kaart, bovenaan de website.
Weerbericht melden Open StormTracker- overzicht
- plaats bericht
- regels
Regels voor het plaatsen van berichten in het meldboek:
- Vergeet je naam en locatie niet.
- Het meldboek is uitsluitend bestemd voor eigen weer-waarnemingen, eventueel aangevuld met maximaal 1 foto. Voor het plaatsen van overige zaken, kun je terecht op het forum en/of in de chat.
- Berichten zonder naam/locatie, zonder eigen weer-waarnemingen, maar met discussie-punten en/of informatie van andere weersites worden verwijderd.
- Vragen zoals "wanneer / hoe laat krijg ik onweer?" worden verwijderd.
- Gebruik geen hoofdletters. Dit wordt ervaren als schreeuwen.
Bedankt voor je medewerking!
Crew onweer-online.nl