Hoi jan,
Is er voor het oosten en dan met name twente een goede onweerskans en wind kans? Ik snap niet zo goed wat er allemaal op die kaartjes staat!
Groet
De meeste kans op buien met onweer, in het zuid-oosten, oosten en noorden. Deze buien kunnen gepaard gaan met hagel en windstoten. Deze dynamische setting dient men toch even goed in de gaten houden!
Hier in winkel hebben we vanmorgen een klein buitje gehad met regen.
De tuin was er erg blij mee.
Nu is het een beetje grijs buiten en af en toe een spettertje, en nu (16:20) bollig weer. (benauwd.)
Zal mij benieuwen of we wat krijgen.
groeten marieke
Mini Supercells zijn bij deze waarden niet uitgesloten, waarbij door de SRH 0-1km van 100 tot 200 en een Low Level Shear van 12,5 m/s ook hoosverschijnselen mogelijk zijn.(Kans hierop is klein)
De meeste kans hierop, op een lijn van zuid-oost naar noord. Deze buien kunnen tevens gepaard gaan met hagel en (zware)windstoten. Deze dynamische setting dient men toch goed in de gaten houden! | Gewijzigd: 29 juli 2009, 20:25 uur, door PietBerger
is het gunstig voor brabant
https://gurushots.com/Martijn.photography/photos
En deze pagina heb ik opgezet om mijn droom werkelijkheid te laten worden.
http://martijn-naar-de-usa.webnode.nl/voorwoord/
Wat zeggen de kaartjes hierboven? Is er een goede kans op onweer voor Twente volgens de hierboven geplaatste kaartjes?
Groet!
Ik ga ook met Piet mee. Die zegt dat het gehele land wel te maken krijgt met onweer maar het ergste zal zijn de gehele oostkant van Nederland en het noorden. Zie afbeelding hieronder.

Onweerskansen van 29 en 30 juli




