Live Bliksemontladingen

De teller in het icoon met het onweersbuitje geeft live het actuele aantal bliksemontladingen uit onze regio weer. De dekking ligt in een vierkant om Nederland en België, waardoor er ook data van rondom Parijs, op de Noordzee en uit een deel van Duitsland wordt weergegeven.

Ontladingen

De ontladingen kun je terugvinden op de Google Maps kaart onderaan de pagina. Deze worden nog niet live bijgewerkt, voor de meest actuele ontladingen ververs je de pagina. De iconen op de kaart lopen in kleur van Geel naar Rood, waarbij Geel een 'nieuwe' ontlading is en Rood een 'oude'.

Geluid

De teller maakt geluid als het aantal bliksemontladingen verhoogt. Dus, bij een update van 0 naar 1 hoor je geluid. Je kunt dit uitschakelen met het luidspreker icoontje in de balk hierboven.

Data © Blitzortung.org / Lightningmaps.org
nl
StormTrack Beta
Inloggen
Heb je nog geen account? Dan kun je er hier eentje aanmaken!
De Bilt

Geen onweer in de buurt
Nu Live

De kaart Den Helder - Sneeuwval
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

22 Nov 2019 04:59:33

De kaart De Bilt - CAPE/Onweer
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

22 Nov 2019 04:01:45

De kaart De Bilt - Temperatuur
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

22 Nov 2019 04:01:44

De kaart De Bilt - Sneeuwval
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

22 Nov 2019 04:01:44

De kaart Leeuwarden - Temperatuur
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

22 Nov 2019 03:00:09

De kaart Groningen - Dauwpunt
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

22 Nov 2019 03:00:08

De kaart Groningen - Windstoten
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

22 Nov 2019 03:00:08

De kaart Groningen - Temperatuur
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

22 Nov 2019 03:00:08

De kaart Groningen - Sneeuwval
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

22 Nov 2019 03:00:07

De kaart Groningen - CAPE/Onweer
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

22 Nov 2019 03:00:07

De kaart Den Helder - Windstoten
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

22 Nov 2019 03:00:07

De kaart De Bilt - Windrichting
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

22 Nov 2019 03:00:07

De kaart De Bilt - Dauwpunt
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

22 Nov 2019 03:00:06

De kaart De Bilt - Windstoten
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

22 Nov 2019 03:00:06

De kaart De Bilt - Windsnelheid
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

22 Nov 2019 03:00:06
Actueel
1 / 4

Herfst Discussietopic

2019

Herfst Kletstopic

2019

Fotowedstrijd November

Herfst Waarnemingentopic

2019

×
Kies een plaats
Beschikbare Plaatsen:
×
Welke meldingen wil je ontvangen?

Je kunt hieronder aangeven welke notificaties je wil ontvangen in 'Nu Live'. Standaard ontvang je alle notificaties, wil je een bepaald type melding niet langer ontvangen? Vink dan het vinkje uit. Je keuze wordt automatisch opgeslagen.

×
Nu Live
Welkom op onweer-online.nl! Als je je nog niet hebt geregistreerd, meld je dan nu aan op de leukste en grootste weercommunity van Nederland. Heb je al een account, log dan hier in.
1 2 3 4
Woonplaats: Oude Pekela
Berichten: 286
Lid sinds: 11 jul. 2012
Laatste 4 prijzen van de wekelijkse fotowedstrijd
5 juni 2015, 14:56 uur | Bericht #456035
36.708 
Prachtige ontlading (06-08-13') op film vastgelegd: http://youtu.be/1KIWtsZxQ7g?t=2m45s
alex1972
Lid
Woonplaats: Ridderkerk
Berichten: 6
Lid sinds: 26 jul. 2006
5 juni 2015, 15:39 uur | Bericht #456068
56789 ontladingen
Waarom deze advertentie?
Woonplaats: noordwolde (frl)
Berichten: 189
Lid sinds: 10 jun. 2010
5 juni 2015, 15:54 uur | Bericht #456078
33.339
Phoolie81
Lid
Woonplaats: Boxtel ( N-B)
Berichten: 91
Lid sinds: 9 jun. 2014
5 juni 2015, 15:55 uur | Bericht #456081
41256 Stuks
Sven
Moderator
Woonplaats: Antwerpen
Berichten: 5247
Lid sinds: 5 jul. 2011
5 juni 2015, 16:06 uur | Bericht #456097
Het is 16u, dus gaat het slotje er op Morgen maken we de winnaar bekend | Gewijzigd: 5 juni 2015, 16:06 uur, door Sven
Justin
Beheerder
Woonplaats: Haarlem
Berichten: 1280
Lid sinds: 2 feb. 2012
6 juni 2015, 15:30 uur | Bericht #456520
Ruim 60 deelnemers hebben hun aantal ingestuurd, allen om die coole hoofdprijs te winnen. Het meerendeel onder jullie zette veel te laag in en zit dan ook redelijk ver van het daadwerkelijke eindresultaat vandaan. Toch zijn er een aantal héél close!!
 

47.206 ontladingen


We pakken de kaarten van zowel vrijdag als vandaag, zaterdag, en komen dan uit op een totaal van 47.206 ontladingen!



 

Slechts 215 ontladingen verschil


4 van jullie zaten minder dan 1000 ontladingen van het daadwerkelijke aantal vandaan, één daarvan spant de kroon met slechts 215 ontladingen te weinig! Degene die zich gelukkig mag prijzen is................. Patrickgrb! Gefeliciteerd namens de crew!

Voor jou dus deze coole hoofdprijs waarmee je het hoofd altijd cool houdt! We hopen dat - in verband met de beperkte houdbaarheid - het pakketje je tijdig bereikt.......!



De overige deelnemers met minder dan 1000 ontladingen verschil zijn op volgorde: Niek (657 te veel), 4 seizoentje (706 te weinig) en blackbird (926 te veel).
 

Troost hoofdprijs


En dan, de troostprijs, voor wie waarschijnlijk weinig geloof had in een mooie onweersetting..... Coentjuh! Met 43.206 ontladingen te weinig zat je er toch echt flink naast. Je had er waarschijnlijk een hard hoofd in en daarom ook voor jou deze toepasselijke coole (en harde) hoofdprijs:

 
 

De complete deelnemerslijst op volgorde van uitslag

 
PLAATS FORUMNAAM ONTLADINGEN VERSCHIL
1. Patrickbrg 46991 215
2. Niek 47863 657
3. 4 seizoentje 46500 706
4. blackbird 48132 926
5. ikee12 45689 1517
6. joery 44457 2749
7. Dennis (alias Scooby) 43752 3454
8. swissy 43000 4206
9. MarkB 51899 4693
10. jan v donkersgoed 42500 4706
11. schelfcloud 52000 4794
12. bolbliksem 41657 5549
13. Phoolie81 41256 5950
14. front 41000 6206
15. De Zeelander 40000 7206
16. Twix 38000 9206
17 alex1972 56789 9583
18. Floris-Jan 36708 10498
19. morninglory 36501 10705
20. janmetdekorteachternaam 58000 10794
21. Benniegek 35678 11528
22. jesje79 35420 11786
23. Popje 35000 12206
24. Rots53 35000 12206
25. svenne 34257 12949
26. Stefanv 33409 13797
27. friezin1984 33339 13867
28. Myrthe van de Veen 32976 14230
29. reedtimmer 32475 14731
30. weerfanaat 31500 15706
31. Googler 30001 17205
32. Amras 29384 17822
33. Tatanka 66000 18794
34. Marcuz 67678 20472
35. Jason 68000 20794
36. Rick Verdonschot 26343 20863
37. Justin Van Kempen 25618 21588
38. paulstyle 24000 23206
39. deamonicus 23856 23350
40. bliksemdenhaag 71000 23794
41. Sunrise 22500 24706
42. pkd19 22234 24972
43. peepee 21578 25628
44. MadBear 20645 26561
45. wappy 19500 27706
46. Jeffke 18242 28964
47. Heesen 18000 29206
48. owios 17895 29311
49. wervelwindje 17532 29674
50. Bac00 17381 29825
51. Koen Vreman 15015 32191
52. Slayer1 15000 32206
53. VandrHam 13568 33638
54. Frankieboy001 13500 33706
55. thermopeter 13365 33841
56. DieuGi 11700 35506
57. richard 11200 36006
58. Stormchaser5000 10523 36683
59. koopie35 9982 37224
60. Aiwendil 9787 37419
61. Lako 87654 40448
62. Nedjerov 6304 40902
63. Coentjuh 4000 43206
| Gewijzigd: 6 juni 2015, 15:35 uur, door Justin
Sven
Moderator
Woonplaats: Antwerpen
Berichten: 5247
Lid sinds: 5 jul. 2011
6 juni 2015, 16:07 uur | Bericht #456522
Ik zat gisteren zo te hopen dat het zou stoppen met onweren om deze wedstrijd te winnen, eeeum NOT
congratz met de eerste plaats Altijd leuk dit
Rots53
Lid
Woonplaats: Wageningen
Berichten: 207
Lid sinds: 26 dec. 2014
Laatste 4 prijzen van de wekelijkse fotowedstrijd
6 juni 2015, 16:26 uur | Bericht #456523
De 24ste plaats is ook mooi. "slechts" 12.000 ontladingen ernaast en net een plaatsje boven Svenne  ;)
En natuurlijk felicitaties voor de top 3 ! Hoop dat de eerste prijs snel verstuurd is ..... | Gewijzigd: 6 juni 2015, 16:28 uur, door Rots53
Woonplaats: Arnhem, Netherlands
Berichten: 282
Lid sinds: 3 aug. 2013
6 juni 2015, 16:28 uur | Bericht #456524
Zijn uiteindelijk aardig wat ontladingen geworden, had niet verwacht dat het boven de 30.000 zou komen. Blijkbaar wel dus O_o
Woonplaats: winschoten
Berichten: 923
Lid sinds: 20 dec. 2009
6 juni 2015, 17:01 uur | Bericht #456526
oh  bloos..  ben  ik  3 e geworden?   iedereen van harte  .. en  natuurlijk al fijn voor het mee doen...
Sven
Moderator
Woonplaats: Antwerpen
Berichten: 5247
Lid sinds: 5 jul. 2011
6 juni 2015, 18:20 uur | Bericht #456528
Citaat van Rots53, zaterdag 6 juni 2015, 16:26 uur De 24ste plaats is ook mooi. "slechts" 12.000 ontladingen ernaast en net een plaatsje boven Svenne  ;)
En natuurlijk felicitaties voor de top 3 ! Hoop dat de eerste prijs snel verstuurd is .....
Steek het maar eens door ja
BertD
Lid
Woonplaats: Roeselare
Berichten: 698
Lid sinds: 22 jul. 2013
6 juni 2015, 20:13 uur | Bericht #456533
58ste plaats... Volgende keer beter
Onweersdagen 2019: 12
---
Laatste onweer werd waargenomen in Side (Antalya, Turkije) en was hevig met veel neerslag op woensdag 17 juli 2019.
Niek
Lid
Woonplaats: Emmen
Berichten: 57
Lid sinds: 26 jul. 2013
6 juni 2015, 21:32 uur | Bericht #456542
Zat ik er toch nog best dichtbij
Justin
Beheerder
Woonplaats: Haarlem
Berichten: 1280
Lid sinds: 2 feb. 2012
6 juni 2015, 23:02 uur | Bericht #456546
Dan hier ook nog maar even de uitslag van de Facebook wedstrijd (welke we dit keer apart gehouden hebben van de wedstrijd hier op het forum):
 
PLAATSFORUMNAAMONTLADINGENVERSCHIL
1.Sylvia Legemaate461441062
2.Alex Weeda460001206
3.William Rijsdijk500002794
4.Alex Graffelman500002794
5.Han Post511603954
6.Fred de Vries430004206
7.Angelique Otters Houter408366370
8.Karin Bakker403656841
9.Mike van der Linden543677161
10.Jan Robert Oostindien555558349
11.Sil Ruesink375009706
12.Henk Scholten3665410552
13.Roger Burcksen3500012206
14.Linda Schep3476312443
15.Kim Denissen3195515251
16.Joris Krigee3150015706
17Emmy Sijbers3016517041
18.Sonja Oosterbroek2810519101
19.Jeroen Huls2750819698
20.Danny Mangar2733219874
21.Wendy Donkers-Jansen2478122425
22.Jan-Willem Jeronimus2363523571
23.Frances van Mierlo2225024956
24.Kirsten Knigge1924527961
25.Nettie Jean1862228584
26.Jeffrey Bakker1643230774
27.Patricia van den Bergh1435732849
28.Jan-Maarten Kreulen1267134535
29.Michelle van Everdingen1203835168
30.Chris-Anouk Damhuis920038006
31.Martin van Putten846338743
32.Robrecht Veeckman596000548794

Zouden we een overall winnaar bepalen, dan is forumlid Patrickgrb de grote winnaar! Coentjuh zou dan van zijn verliezerstroon gestoten worden door Robrecht Veeckman, hij verwachtte namelijk een aantal ontladingen waarbij wij onze schuilkelders ingedoken hadden.
Bac00
Lid
Woonplaats: Hoogeveen
Berichten: 504
Lid sinds: 22 apr. 2011
7 juni 2015, 11:48 uur | Bericht #456573
ik wil niet bijdehand zijn, maar zou het totaal niet 34.829 horen te zijn?

33.187 + enkele 100en komt niet over de 35.000 heen laat staan 40.000...


edit: nevermind ik keek verkeerd... totaal van kaart en niet totaal boven NL... | Gewijzigd: 7 juni 2015, 11:52 uur, door Bac00
wappy
Lid
Woonplaats: Haarlem-Schalkwijk
Berichten: 1195
Lid sinds: 26 jul. 2006
7 juni 2015, 16:43 uur | Bericht #456589
Lol ag maar +-20.000 ernaast moet kunnen :p volgende keer beter.
Woonplaats: Hoogeveen
Berichten: 156
Lid sinds: 22 apr. 2014
8 juni 2015, 19:30 uur | Bericht #456624
Jeeeeeeej! Das een leuke verrassing ik kan niet wachten op mijn prijs. Ik denk dat ie bij de buren bezorgd moet worden, want men is bezig om de voordeur te vervangen vanwege een misterieuze lekkage.... Men is nog aant kijken waar het water nou precies vandaan komt :p
Terug naar boven
1 2 3 4
1 Gebruiker leest nu dit topic, onderverdeeld in 1 gast en 0 leden
Berichten
Er zijn in totaal 26.806 topics, welke bij elkaar 441.765 reacties hebben gekregen.
Leden
We zijn met 11.008 leden.
Het nieuwste lid is Sunna.

Berichten
Je moet inloggen om je berichten te kunnen lezen.
Dit topic
1 mensen bekijken nu dit topic.

Record
Op 6 december 2010 om 11.29 uur waren er 2.792 mensen tegelijkertijd online op onweer-online!
Stats
Er zijn nu 3543 mensen aan het browsen op het forum. 1 Daarvan zijn ingelogd.
Van die 3543, lezen 9 mensen het topic "Winterdiscussie topic 2011/2012 16A".

Sponsors en partners

Actueel op OnweerOnline.nl

Herfst Kletstopic

2019

Fotowedstrijd November

Herfst Discussietopic

2019

Herfst Waarnemingentopic

2019

© 2003 - 2019 onweer-online.nl   |   Alle rechten voorbehouden   |   Algemene gebruiksvoorwaarden