Live Bliksemontladingen

De teller in het icoon met het onweersbuitje geeft live het actuele aantal bliksemontladingen uit onze regio weer. De dekking ligt in een vierkant om Nederland en België, waardoor er ook data van rondom Parijs, op de Noordzee en uit een deel van Duitsland wordt weergegeven.

Ontladingen

De ontladingen kun je terugvinden op de Google Maps kaart onderaan de pagina. Deze worden nog niet live bijgewerkt, voor de meest actuele ontladingen ververs je de pagina. De iconen op de kaart lopen in kleur van Geel naar Rood, waarbij Geel een 'nieuwe' ontlading is en Rood een 'oude'.

Geluid

De teller maakt geluid als het aantal bliksemontladingen verhoogt. Dus, bij een update van 0 naar 1 hoor je geluid. Je kunt dit uitschakelen met het luidspreker icoontje in de balk hierboven.

Data © Blitzortung.org / Lightningmaps.org
nl
StormTrack Beta
Inloggen
Heb je nog geen account? Dan kun je er hier eentje aanmaken!
De Bilt

Geen onweer in de buurt
Nu Live

De kaart T850 pluim Brussel is bijgewerkt.

29 Sep 2020 06:59:20

De kaart Den Helder - CAPE/Onweer
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 06:59:18

De kaart Vlissingen - Dauwpunt
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:48

De kaart Vlissingen - CAPE/Onweer
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:48

De kaart Vlissingen - Windstoten
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:48

De kaart Vlissingen - Sneeuwval
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:47

De kaart Vlissingen - Neerslag
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:47

De kaart Vlissingen - Temperatuur
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:47

De kaart Twente - Dauwpunt
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:47

De kaart Twente - CAPE/Onweer
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Twente - Windstoten
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Twente - Sneeuwval
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Twente - Neerslag
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Twente - Temperatuur
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Schiphol - Dauwpunt
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:45
Actueel
1 / 4

Voorspel de herfst!

Hoeveel vorst? Hoeveel onweer?

Fotowedstrijd herfst

Stuur jouw foto in en win!

Fototopic Twitter

Het laatste via @onweeronline

Herfst discussietopic

Nazomer op komst?

×
Kies een plaats
Beschikbare Plaatsen:
×
Welke meldingen wil je ontvangen?

Je kunt hieronder aangeven welke notificaties je wil ontvangen in 'Nu Live'. Standaard ontvang je alle notificaties, wil je een bepaald type melding niet langer ontvangen? Vink dan het vinkje uit. Je keuze wordt automatisch opgeslagen.

×
Nu Live
Welkom op onweer-online.nl! Als je je nog niet hebt geregistreerd, meld je dan nu aan op de leukste en grootste weercommunity van Nederland. Heb je al een account, log dan hier in.
1 2 3
Lako
Moderator
Woonplaats: Stiens
Berichten: 3076
Lid sinds: 19 mei. 2014
Laatste 4 prijzen van de wekelijkse fotowedstrijd
28 mei 2016, 07:20 uur | Bericht #470992
23232 ontladingen | Gewijzigd: 28 mei 2016, 07:38 uur, door Lako
#KeepOnSmiling
Tatanka
Lid
Woonplaats: Drenthe
Berichten: 5164
Lid sinds: 4 jun. 2011
Laatste 4 prijzen van de wekelijkse fotowedstrijd
28 mei 2016, 07:22 uur | Bericht #470993
WE GAAN LOS!!!!!!!!!!!!!! 77.999 voor vandaag en morgen. | Gewijzigd: 28 mei 2016, 07:35 uur, door Tatanka
there can be only one
Waarom deze advertentie?
Jenss
Moderator
Woonplaats: mechelen(belgie)
Berichten: 2916
Lid sinds: 7 jun. 2011
28 mei 2016, 07:25 uur | Bericht #470994
62254
Bliksems
Lid
Woonplaats: Utrecht
Berichten: 70
Lid sinds: 30 aug. 2009
Laatste 4 prijzen van de wekelijkse fotowedstrijd
28 mei 2016, 07:28 uur | Bericht #470995
Ik hoop het Niet, maar denk 3311 ontladingen..
Roaring Thunder......
Woonplaats: Zeewolde
Berichten: 290
Lid sinds: 28 mei. 2011
Laatste 4 prijzen van de wekelijkse fotowedstrijd
28 mei 2016, 07:39 uur | Bericht #470996
73286
Jason
Lid
Woonplaats: Gorinchem
Berichten: 145
Lid sinds: 14 mei. 2009
28 mei 2016, 07:42 uur | Bericht #470997
65.532
Woonplaats: Wijchen
Berichten: 231
Lid sinds: 30 nov. 2011
28 mei 2016, 07:53 uur | Bericht #470998
45.156
Als je niet weet wat je doet, doe het dan wel goed!
Woonplaats: Ten Post, Groningen, Netherlands
Berichten: 42
Lid sinds: 1 dec. 2014
28 mei 2016, 09:25 uur | Bericht #471009
87313
Armand
Lid
Woonplaats: Bunde, Maastricht.
Berichten: 7
Lid sinds: 10 jun. 2015
28 mei 2016, 09:58 uur | Bericht #471010
45.678
Woonplaats:
Berichten: 45
Lid sinds: 3 feb. 2015
28 mei 2016, 10:25 uur | Bericht #471014
64666
I LOVE OBDAM
Woonplaats: Enschede
Berichten: 1471
Lid sinds: 7 jun. 2011
28 mei 2016, 11:25 uur | Bericht #471018
72687 ontladingen
Liefhebber van -30°C, +30°C, 50 cm sneeuw, zeer zware regenval, zeer zwaar onweer, grote hagelstenen, zeer zware storm..... Kortom alles wat extreem is!
Woonplaats: Capelle aan den IJssel
Berichten: 810
Lid sinds: 6 jun. 2010
28 mei 2016, 11:37 uur | Bericht #471019
76798 bliksemstralen.....
Sven
Moderator
Woonplaats: Antwerpen
Berichten: 5831
Lid sinds: 5 jul. 2011
28 mei 2016, 12:01 uur | Bericht #471021
Topic is op slot, laat ons hopen dat we veel onweer krijgen dit weekend! Uitslag zal maandag zo snel mogelijk worden bekend gemaakt
Sven
Moderator
Woonplaats: Antwerpen
Berichten: 5831
Lid sinds: 5 jul. 2011
31 mei 2016, 19:52 uur | Bericht #471371

Uitslag

Weer een weekend vol goede kansen, dus voor op het tweede weekend op rij een wedstrijd!

En jammergenoeg liep het net zoals het weekend van 21 en 22 mei. Zeer beperkt aantal ontladingen, de meeste ontladingen werden genoteerd net buiten het weekend: zowel op vrijdag (8.552) en dan zeker op maandag (99.080!!!).

Hier onder de kaartjes van het weekend:

28 mei:



29 mei:

Totaal : 4.313 ontladingen


De winnaar zat hier hier maar 187 ontladingen vanaf!

De crew van Onweer-Online feliticeert: Jeffrey Pardijs!

De 2e plaats voor bliksems met 1.002 ontladingen verschil
De 3e plaats voor bliksemdenhaag met 1.321 ontladingen verschil

Voor de volledigheid hieronder de uitslag. Op naar de volgende wedstrijd met hopelijk toch een pak meer ontladingen zoals op maandag 30 mei
 
PlaatsLidOntladingenVerschil
1Jeffrey Pardijs4.500187
2Bliksems3.3111.002
3bliksemdenhaag5.6341.321
4Phoolie818.5394.226
5Smurfiej11.1566.843
6Jeffke13.3379.024
7front13.5009.187
8De Zeelander14.55610.243
9marcuz16.67312.360
10MarkHt17.00012.687
11Pluviofiel17.30312.990
12robin schimmel17.84313.530
13pietjelol18.00013.687
14Antares18.43014.117
15Tieske18.50014.187
16rocal19.25014.937
17stekkenberg19.89015.577
18Tom Guikema19.99915.686
19Thomas Van Hullebusch22.00017.687
20Lako23.23218.919
21Xraver23.54019.227
22thunderstorms_4ever24.29719.984
23W. in t Erland24.75020.937
24Joyce.s25.25020.937
25raspy25.82721.514
26DieuGi27.28522.972
27peepee28.17023.857
28brent28.25223.939
29richard33.33329.020
30Houten34.87430.531
31pkd1936.29931.986
32MarkB38.50034.187
33BertD40.00035.687
34Renee8641.69037.377
35TimL9744.44440.131
36Bas de Leeuw45.15640.843
37Armand45.48542.172
38svenne46.48542.172
39Dion L49.90745.594
40OnweerOss51.49247.179
41weergek11155.44451.131
42Dennis (alias Scooby)57.37553.062
43jenssweerts62.25457.941
44Janmetdekorteachternaam64.66660.353
45Jason65.53261.219
46reedtimmer72.68768.374
47jan v donkersgoed73.28668.973
48Jo Capelle76.79872.485
49Tatanka77.99973.686
50Kannegieter86.48182.168
51Gert van der Laan87.31383.000
| Gewijzigd: 31 mei 2016, 19:53 uur, door Sven
Woonplaats: Winterswijk
Berichten: 13
Lid sinds: 10 sep. 2013
1 juni 2016, 06:54 uur | Bericht #471424
Hee, wat leuk! Mijn eerste inzending en meteen gewonnen. Al had ik liever gehad dat beide dagen als maandag zouden zijn verlopen.
Terug naar boven
1 2 3
2 Gebruikers lezen nu dit topic, onderverdeeld in 2 gasten en 0 leden
Berichten
Er zijn in totaal 27.150 topics, welke bij elkaar 443.923 reacties hebben gekregen.
Leden
We zijn met 11.204 leden.
Het nieuwste lid is Pluck.

Berichten
Je moet inloggen om je berichten te kunnen lezen.
Dit topic
2 mensen bekijken nu dit topic.

Record
Op 6 december 2010 om 11.29 uur waren er 2.792 mensen tegelijkertijd online op onweer-online!
Stats
Er zijn nu 3118 mensen aan het browsen op het forum. 1 Daarvan zijn ingelogd.
Van die 3118, lezen 13 mensen het topic "Onweerskansen van 23 en 24 augustus".

Sponsors en partners

Actueel op OnweerOnline.nl

Voorspel de herfst!

Hoeveel vorst? Hoeveel onweer?

Fotowedstrijd herfst

Stuur jouw foto in en win!

Fototopic Twitter

Het laatste via @onweeronline

Herfst discussietopic

Nazomer op komst?

© 2003 - 2020 onweer-online.nl   |   Alle rechten voorbehouden   |   Algemene gebruiksvoorwaarden