Live Bliksemontladingen

De teller in het icoon met het onweersbuitje geeft live het actuele aantal bliksemontladingen uit onze regio weer. De dekking ligt in een vierkant om Nederland en België, waardoor er ook data van rondom Parijs, op de Noordzee en uit een deel van Duitsland wordt weergegeven.

Ontladingen

De ontladingen kun je terugvinden op de Google Maps kaart onderaan de pagina. Deze worden nog niet live bijgewerkt, voor de meest actuele ontladingen ververs je de pagina. De iconen op de kaart lopen in kleur van Geel naar Rood, waarbij Geel een 'nieuwe' ontlading is en Rood een 'oude'.

Geluid

De teller maakt geluid als het aantal bliksemontladingen verhoogt. Dus, bij een update van 0 naar 1 hoor je geluid. Je kunt dit uitschakelen met het luidspreker icoontje in de balk hierboven.

Data © Blitzortung.org / Lightningmaps.org
nl
StormTrack Beta
Inloggen
Heb je nog geen account? Dan kun je er hier eentje aanmaken!
De Bilt

Geen onweer in de buurt
Nu Live

De kaart T850 pluim Brussel is bijgewerkt.

29 Sep 2020 06:59:20

De kaart Den Helder - CAPE/Onweer
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 06:59:18

De kaart Vlissingen - Dauwpunt
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:48

De kaart Vlissingen - CAPE/Onweer
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:48

De kaart Vlissingen - Windstoten
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:48

De kaart Vlissingen - Sneeuwval
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:47

De kaart Vlissingen - Neerslag
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:47

De kaart Vlissingen - Temperatuur
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:47

De kaart Twente - Dauwpunt
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:47

De kaart Twente - CAPE/Onweer
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Twente - Windstoten
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Twente - Sneeuwval
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Twente - Neerslag
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Twente - Temperatuur
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Schiphol - Dauwpunt
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:45
Actueel
1 / 4

Voorspel de herfst!

Hoeveel vorst? Hoeveel onweer?

Fototopic Twitter

Het laatste via @onweeronline

Herfst discussietopic

Nazomer op komst?

Fotowedstrijd herfst

Stuur jouw foto in en win!

×
Kies een plaats
Beschikbare Plaatsen:
×
Welke meldingen wil je ontvangen?

Je kunt hieronder aangeven welke notificaties je wil ontvangen in 'Nu Live'. Standaard ontvang je alle notificaties, wil je een bepaald type melding niet langer ontvangen? Vink dan het vinkje uit. Je keuze wordt automatisch opgeslagen.

×
Nu Live
Welkom op onweer-online.nl! Als je je nog niet hebt geregistreerd, meld je dan nu aan op de leukste en grootste weercommunity van Nederland. Heb je al een account, log dan hier in.
1 2 3
p007
Lid
Woonplaats: tilburg
Berichten: 34
Lid sinds: 22 dec. 2009
7 juni 2016, 10:41 uur | Bericht #471823
53986
Houten
Lid
Woonplaats: Kempen(OWM)
Berichten: 44
Lid sinds: 29 jun. 2015
7 juni 2016, 10:41 uur | Bericht #471824
59897 | Gewijzigd: 7 juni 2016, 10:41 uur, door Houten
Waarom deze advertentie?
Sven
Moderator
Woonplaats: Antwerpen
Berichten: 5831
Lid sinds: 5 jul. 2011
7 juni 2016, 10:58 uur | Bericht #471826
41.500 | Gewijzigd: 7 juni 2016, 10:58 uur, door Sven
Joyce.s
Moderator
Woonplaats: Helmond
Berichten: 3050
Lid sinds: 13 jan. 2015
7 juni 2016, 11:02 uur | Bericht #471827
45.678
Woonplaats:
Berichten: 45
Lid sinds: 3 feb. 2015
7 juni 2016, 11:05 uur | Bericht #471828
52666
I LOVE OBDAM
Ben47
Lid
Woonplaats: Heenvliet, Eiland Voorne-Putten (Zuid-Holland)
Berichten: 4219
Lid sinds: 16 jan. 2011
7 juni 2016, 11:23 uur | Bericht #471829
18000
Noem mij de naam van de instantie die opdracht geeft tot een onderzoek van het klimaat en ik geef u per ommegaande het verwachte resultaat van het onderzoek.
Woonplaats: Middelburg (West-Zeeland)
Berichten: 664
Lid sinds: 25 jan. 2014
Laatste 4 prijzen van de wekelijkse fotowedstrijd
7 juni 2016, 11:23 uur | Bericht #471830
34618
Aranka
Lid
Woonplaats: Delft
Berichten: 32
Lid sinds: 22 mrt. 2012
7 juni 2016, 11:25 uur | Bericht #471831
40.000
Sven
Moderator
Woonplaats: Antwerpen
Berichten: 5831
Lid sinds: 5 jul. 2011
7 juni 2016, 12:03 uur | Bericht #471834
Voila, topic op slot, uitslag volgt morgen! 
Sven
Moderator
Woonplaats: Antwerpen
Berichten: 5831
Lid sinds: 5 jul. 2011
9 juni 2016, 21:26 uur | Bericht #471917

Uitslag

Een heel lange periode met kansen werd afgesloten op 7 juni, daarom werd hier ook nog een wedstrijdje aan gekoppeld. Eindelijk tijd voor de uitslag!

Hieronder het kaartje met het aantal ontladingen. Vooral delen van het centrum van België kreeg de volle lading omdat deze zone ter plaatse bleef hangen.


Totaal : 53.018 ontladingen


De winnaar zat hier hier 352 vanaf, wat een heel mooie score is!
Ook de nummer 2 & 3 zaten er minder dan 1.000 ontladingen vanaf.


 De crew van Onweer-Online feliticeert: Janmetdekorteachternaam!


De 2e plaats voor p007 met 968 ontladingen verschil
De 3e plaats voor wiebevb met 982 ontladingen verschil

Hieronder de volledige uitslag:
 
PlaatsLidOntladingenVerschil
1Janmetdekorteachternaam52.666352
2p00753.986968
3wiebevb54.000982
4Koen Vreman54.3821.364
5EelcoSluyter51.2001.818
6Armand50.1452.873
7Bas de Leeuw48.5644.454
8Tatanka47.7505.268
9Houten59.8976.879
10Joyce.s45.6787.340
11raspy60.5227.504
12PatrickM43.5009.518
13Jason43.2359.783
14Niels Brilman41.60011.418
15svenne41.50011.518
16Ijsbrand De Ging40.50112.517
17Popje40.00013.018
18CumuLoek38.98814.030
19KlaasO37.33815.680
20Enjoi8737.25015.768
21DieuGi36.77616.242
22Jeffke69.59716.579
23dani29035.60017.418
24markHt35.00018.018
25De Zeelander34.61818.400
26pkd1933.60719.411
27Janet181433.33319.685
28rocal32.50020.518
29Stefanv32.46720.551
30reedtimmer32.32520.693
31Phenomenal74.84321.825
32Lako31.00022.018
33Phoolie8129.99923.019
34Gert van der Laan76.35423.336
35marcuz29.21623.802
36g3hans28.20324.815
37Jo Capelle27.86225.156
38W. in t Erland26.20026.818
39bliksemdenhaag81.10128.083
40Kannegieter23.41129.407
41BertD20.00033.018
42Jeffrey Pardijs18.90034.118
43Ben4718.00035.018
44Xraver89.65436.636
45Tolleng90.25037.232
46richard11.11141.907
47Wim Blanken053.018
BertD
Lid
Woonplaats: Roeselare
Berichten: 701
Lid sinds: 22 jul. 2013
11 juni 2016, 12:08 uur | Bericht #471933
Proficiat aan de winnaars! Op naar de volgende wedstrijd!
Onweersdagen 2019: 19
Tropische dagen 2019: 13 (warmste dag: 25 juli 2019 met 41,5°C)
---
Onweersdagen 2020: -
Tropische dagen 2020: -
Hoogste temperatuur 2020: -
Terug naar boven
1 2 3
1 Gebruiker leest nu dit topic, onderverdeeld in 1 gast en 0 leden
Berichten
Er zijn in totaal 27.150 topics, welke bij elkaar 443.923 reacties hebben gekregen.
Leden
We zijn met 11.204 leden.
Het nieuwste lid is Pluck.

Berichten
Je moet inloggen om je berichten te kunnen lezen.
Dit topic
1 mensen bekijken nu dit topic.

Record
Op 6 december 2010 om 11.29 uur waren er 2.792 mensen tegelijkertijd online op onweer-online!
Stats
Er zijn nu 3086 mensen aan het browsen op het forum. 1 Daarvan zijn ingelogd.
Van die 3086, lezen 9 mensen het topic "Onweerskansen 17 t/m 20 juni 2013".

Sponsors en partners

Actueel op OnweerOnline.nl

Fototopic Twitter

Het laatste via @onweeronline

Fotowedstrijd herfst

Stuur jouw foto in en win!

Voorspel de herfst!

Hoeveel vorst? Hoeveel onweer?

Herfst discussietopic

Nazomer op komst?

© 2003 - 2020 onweer-online.nl   |   Alle rechten voorbehouden   |   Algemene gebruiksvoorwaarden