Live Bliksemontladingen

De teller in het icoon met het onweersbuitje geeft live het actuele aantal bliksemontladingen uit onze regio weer. De dekking ligt in een vierkant om Nederland en België, waardoor er ook data van rondom Parijs, op de Noordzee en uit een deel van Duitsland wordt weergegeven.

Ontladingen

De ontladingen kun je terugvinden op de Google Maps kaart onderaan de pagina. Deze worden nog niet live bijgewerkt, voor de meest actuele ontladingen ververs je de pagina. De iconen op de kaart lopen in kleur van Geel naar Rood, waarbij Geel een 'nieuwe' ontlading is en Rood een 'oude'.

Geluid

De teller maakt geluid als het aantal bliksemontladingen verhoogt. Dus, bij een update van 0 naar 1 hoor je geluid. Je kunt dit uitschakelen met het luidspreker icoontje in de balk hierboven.

Data © Blitzortung.org / Lightningmaps.org
nl
StormTrack Beta
Inloggen
Heb je nog geen account? Dan kun je er hier eentje aanmaken!
De Bilt

Geen onweer in de buurt
Nu Live

De kaart T850 pluim Brussel is bijgewerkt.

29 Sep 2020 06:59:20

De kaart Den Helder - CAPE/Onweer
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 06:59:18

De kaart Vlissingen - Dauwpunt
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:48

De kaart Vlissingen - CAPE/Onweer
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:48

De kaart Vlissingen - Windstoten
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:48

De kaart Vlissingen - Sneeuwval
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:47

De kaart Vlissingen - Neerslag
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:47

De kaart Vlissingen - Temperatuur
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:47

De kaart Twente - Dauwpunt
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:47

De kaart Twente - CAPE/Onweer
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Twente - Windstoten
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Twente - Sneeuwval
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Twente - Neerslag
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Twente - Temperatuur
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Schiphol - Dauwpunt
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:45
Actueel
1 / 4

Herfst discussietopic

Nazomer op komst?

Fototopic Twitter

Het laatste via @onweeronline

Fotowedstrijd herfst

Stuur jouw foto in en win!

Voorspel de herfst!

Hoeveel vorst? Hoeveel onweer?

×
Kies een plaats
Beschikbare Plaatsen:
×
Welke meldingen wil je ontvangen?

Je kunt hieronder aangeven welke notificaties je wil ontvangen in 'Nu Live'. Standaard ontvang je alle notificaties, wil je een bepaald type melding niet langer ontvangen? Vink dan het vinkje uit. Je keuze wordt automatisch opgeslagen.

×
Nu Live
Welkom op onweer-online.nl! Als je je nog niet hebt geregistreerd, meld je dan nu aan op de leukste en grootste weercommunity van Nederland. Heb je al een account, log dan hier in.
1 2 3 4
brent
Lid
Woonplaats: Kalmthout/Hamburg
Berichten: 25
Lid sinds: 20 jun. 2013
22 juni 2016, 08:45 uur | Bericht #472263
138500
Woonplaats: Wijchen
Berichten: 231
Lid sinds: 30 nov. 2011
22 juni 2016, 08:52 uur | Bericht #472264
54.321,0
Als je niet weet wat je doet, doe het dan wel goed!
Waarom deze advertentie?
Lako
Moderator
Woonplaats: Stiens
Berichten: 3076
Lid sinds: 19 mei. 2014
Laatste 4 prijzen van de wekelijkse fotowedstrijd
22 juni 2016, 09:03 uur | Bericht #472267
98765 ontladingen
#KeepOnSmiling
Smurfiej
Lid
Woonplaats: Alphen aan den Rijn
Berichten: 31
Lid sinds: 26 jul. 2013
22 juni 2016, 09:41 uur | Bericht #472272
94.839
Marlies
Lid
Woonplaats: Rotterdam
Berichten: 137
Lid sinds: 25 jan. 2012
Laatste 4 prijzen van de wekelijkse fotowedstrijd
22 juni 2016, 09:59 uur | Bericht #472273
87546
Woonplaats: Ten Post, Groningen, Netherlands
Berichten: 42
Lid sinds: 1 dec. 2014
22 juni 2016, 10:04 uur | Bericht #472274
96315
Sunrise
Lid
Woonplaats: Harkema ( frl )
Berichten: 658
Lid sinds: 1 jun. 2008
Laatste 4 prijzen van de wekelijkse fotowedstrijd
22 juni 2016, 10:05 uur | Bericht #472275
60.001
peepee
Lid
Woonplaats: capelle aan den ijssel
Berichten: 313
Lid sinds: 19 aug. 2011
Laatste 4 prijzen van de wekelijkse fotowedstrijd
22 juni 2016, 10:28 uur | Bericht #472278
nou dat word gokken 98.630
 
XRaver
Lid
Woonplaats: Schoonoord
Berichten: 217
Lid sinds: 20 jan. 2013
Laatste 4 prijzen van de wekelijkse fotowedstrijd
22 juni 2016, 10:29 uur | Bericht #472279
122.250
Let it snow!
Sven
Moderator
Woonplaats: Antwerpen
Berichten: 5831
Lid sinds: 5 jul. 2011
22 juni 2016, 10:33 uur | Bericht #472280
156.023
Joël87
Lid
Woonplaats: Nijkerk
Berichten: 361
Lid sinds: 23 mrt. 2010
22 juni 2016, 10:38 uur | Bericht #472281
154.521
Dont worry, be happy!!
Woonplaats:
Berichten: 13
Lid sinds: 23 okt. 2013
22 juni 2016, 10:40 uur | Bericht #472282
73.500
Woonplaats:
Berichten: 45
Lid sinds: 3 feb. 2015
22 juni 2016, 11:08 uur | Bericht #472283
154666
I LOVE OBDAM
MarkB
Lid
Woonplaats: Nijkerk
Berichten: 1786
Lid sinds: 6 mei. 2011
22 juni 2016, 11:30 uur | Bericht #472285
115.115 ontladingen
Onweersdagen 2013: 12
Onweersdagen 2014: 24
Onweersdagen 2015: 9
Onweersdagen 2016: 10
Onweersdagen 2017: 7
Woonplaats: haarlem
Berichten: 1310
Lid sinds: 23 jun. 2009
22 juni 2016, 11:47 uur | Bericht #472286
123.824 ontladingen!

In omgeving haarlem/amsterdam verwacht ik 2 rommels (Y)

Smoke | Gewijzigd: 22 juni 2016, 11:47 uur, door smoke_soldier
Life without freedom is no life at all.

weather without storms is no weather at all.
dani290
Lid
Woonplaats: Son en Breugel
Berichten: 374
Lid sinds: 28 sep. 2010
22 juni 2016, 11:52 uur | Bericht #472287
121.235
Daystar
Lid
Woonplaats: Beerta (Oost Groningen)
Berichten: 120
Lid sinds: 8 jun. 2014
22 juni 2016, 11:54 uur | Bericht #472288
Laat ik het Afronden.
100.000 Ontladingen.
Less Is More!
Justin
Beheerder
Woonplaats: Haarlem
Berichten: 1281
Lid sinds: 2 feb. 2012
22 juni 2016, 12:19 uur | Bericht #472295
Bedankt voor alle inzendingen! Fijne wedstrijd gewenst 
Sven
Moderator
Woonplaats: Antwerpen
Berichten: 5831
Lid sinds: 5 jul. 2011
24 juni 2016, 23:50 uur | Bericht #472705

Uitslag


Dikke settings kwamen in de verschillende modellen te staan, en deze werden meer dan waarheid op donderdag 23 juni. Dit is een dag om nooit meer te vergeten en de geschiedenisboeken ingaat. Jammer genoeg was er ook veel schade te noteren.

Hieronder de kaartjes met het aantal ontladingen. Waar het aantal ontladingen op woensdag nog meeviel, was het vooral op de donderdag dik prijs. Woensdag (nacht) kreeg vooral het westen zijn deel, op donderdag voor het zuidoosten van Nederland en het noordoosten van België. En wat een totaal op donderdag!!!

Volgens het KMI zijn er hiervan op donderdag ongeveer 50.000 ontladingen geweest boven België, waarvan ongeveer 7.000 CG's.





 

Totaal : 200.961 ontladingen


De winnaar zat hier hier 10.039, wat gezien het enorme aantal ontladingen een nette score is!

De crew van Onweer-Online feliticeert: Pluviofiel!


De 2e plaats voor bassmachine met 20.961 ontladingen verschil
De 3e plaats voor JOHNNY123 met 30.039 ontladingen verschil

Hieronder de volledige uitslag:
 
PlaatsLidOntladingenVerschil
1Pluviofiel211.00010.039
2bassmachine180.00020.961
3JOHNNY123235.00030.039
4Niels Brilman166.00034.961
5front162.00038.961
6svenne156.02344.938
7Janmetdekorteachternaam154.66646.295
8Enjoi87154.52146.440
9PatrickM150.00050.961
10Dennis (alias Scooby)146.50054.461
11brent138.50062.461
12jason135.40965.552
13EelcoSluyter132.48368.478
14peter 76132.00068.961
15Ijsbrand De Ging130.00070.961
16smoke_soldier123.82477.137
17wiebevb123.45677.505
18Jeffke122.99577.966
19Xraver122.25078.711
20dani290121.23579.726
21Armand120.06980.892
22Jan van donkersgoed120.00080.961
23Houten116.43284.529
24Sander Nieuwold115.50085.461
25MarkB115.11585.846
26Tatanka112.25088.711
27Nielus111.85389.108
28Mogenar108.46492.497
29KlaasO108.44992.512
30Tieske100.487100.474
31Daystar100.000100.961
32Joyce.s99.999100.962
33marcuz99.438101.523
34Lako98.765102.196
35peepee98.630102.331
36Gert van der Laan96.315104.646
37rocal95.000105.961
38Smurfiej94.839106.122
39Phoolie8189.568111.393
40Niels Jakobs89.544111.417
41bolbliksem89.466111.495
42Marlies87.546113.415
43bliksemdenhaag86.500114.461
44W. in t Erland77.777123.184
45stekkenberg77.561123.400
46raspy76.329124.632
47Rob Schaap73.500127.461
48reedtimmer72.925128.036
49Tom Guikema66.666134.295
50De Zeelander66.000134.961
51thunderstorms_4ever63.750137.211
52markHt60.001140.960
53Sunrise60.001140.960
54Bas de Leeuw54.321146.640
55FredFred36.700164.261
56Antares30.482170.479
Woonplaats:
Berichten: 7
Lid sinds: 11 aug. 2014
25 juni 2016, 03:57 uur | Bericht #472706
Wauw,het is voor mij een grote eer om mijn naam voor eeuwig aan dit toch wel indrukwekkende aantal ontladingen te verbinden.Ik wil graag mijn prijs opdragen aan alle onbekende helden die huis en haard bij nacht en ontij achterlaten om anderen uit de shit te helpen(BRANDWEER).Ook wil ik mijn medeleven betuigen aan mens en dier die van dit mooie spektakel de dupe is geworden.Zo,nu ga ik mijn overwinning vieren uitkijkend naar de komende ontladingen.
Na ZONNESCHIJN komt REGEN!!!!!!
Terug naar boven
1 2 3 4
1 Gebruiker leest nu dit topic, onderverdeeld in 1 gast en 0 leden
Berichten
Er zijn in totaal 27.150 topics, welke bij elkaar 443.923 reacties hebben gekregen.
Leden
We zijn met 11.204 leden.
Het nieuwste lid is Pluck.

Berichten
Je moet inloggen om je berichten te kunnen lezen.
Dit topic
1 mensen bekijken nu dit topic.

Record
Op 6 december 2010 om 11.29 uur waren er 2.792 mensen tegelijkertijd online op onweer-online!
Stats
Er zijn nu 3071 mensen aan het browsen op het forum. 4 Daarvan zijn ingelogd.
Van die 3071, lezen 12 mensen het topic "Winter discussietopic 2013/2014 Deel 2".

Sponsors en partners

Actueel op OnweerOnline.nl

Fototopic Twitter

Het laatste via @onweeronline

Herfst discussietopic

Nazomer op komst?

Fotowedstrijd herfst

Stuur jouw foto in en win!

Voorspel de herfst!

Hoeveel vorst? Hoeveel onweer?

© 2003 - 2020 onweer-online.nl   |   Alle rechten voorbehouden   |   Algemene gebruiksvoorwaarden