Live Bliksemontladingen

De teller in het icoon met het onweersbuitje geeft live het actuele aantal bliksemontladingen uit onze regio weer. De dekking ligt in een vierkant om Nederland en België, waardoor er ook data van rondom Parijs, op de Noordzee en uit een deel van Duitsland wordt weergegeven.

Ontladingen

De ontladingen kun je terugvinden op de Google Maps kaart onderaan de pagina. Deze worden nog niet live bijgewerkt, voor de meest actuele ontladingen ververs je de pagina. De iconen op de kaart lopen in kleur van Geel naar Rood, waarbij Geel een 'nieuwe' ontlading is en Rood een 'oude'.

Geluid

De teller maakt geluid als het aantal bliksemontladingen verhoogt. Dus, bij een update van 0 naar 1 hoor je geluid. Je kunt dit uitschakelen met het luidspreker icoontje in de balk hierboven.

Data © Blitzortung.org / Lightningmaps.org
nl
StormTrack Beta
Inloggen
Heb je nog geen account? Dan kun je er hier eentje aanmaken!
De Bilt

Geen onweer in de buurt
Nu Live

De kaart T850 pluim Brussel is bijgewerkt.

29 Sep 2020 06:59:20

De kaart Den Helder - CAPE/Onweer
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 06:59:18

De kaart Vlissingen - Dauwpunt
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:48

De kaart Vlissingen - CAPE/Onweer
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:48

De kaart Vlissingen - Windstoten
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:48

De kaart Vlissingen - Sneeuwval
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:47

De kaart Vlissingen - Neerslag
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:47

De kaart Vlissingen - Temperatuur
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:47

De kaart Twente - Dauwpunt
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:47

De kaart Twente - CAPE/Onweer
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Twente - Windstoten
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Twente - Sneeuwval
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Twente - Neerslag
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Twente - Temperatuur
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:46

De kaart Schiphol - Dauwpunt
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

29 Sep 2020 03:59:45
Actueel
1 / 4

Fototopic Twitter

Het laatste via @onweeronline

Herfst discussietopic

Nazomer op komst?

Voorspel de herfst!

Hoeveel vorst? Hoeveel onweer?

Fotowedstrijd herfst

Stuur jouw foto in en win!

×
Kies een plaats
Beschikbare Plaatsen:
×
Welke meldingen wil je ontvangen?

Je kunt hieronder aangeven welke notificaties je wil ontvangen in 'Nu Live'. Standaard ontvang je alle notificaties, wil je een bepaald type melding niet langer ontvangen? Vink dan het vinkje uit. Je keuze wordt automatisch opgeslagen.

×
Nu Live
Welkom op onweer-online.nl! Als je je nog niet hebt geregistreerd, meld je dan nu aan op de leukste en grootste weercommunity van Nederland. Heb je al een account, log dan hier in.
1 2 3
Nedjerov
Lid
Woonplaats: Leiden
Berichten: 37
Lid sinds: 24 aug. 2012
26 augustus 2016, 23:19 uur | Bericht #473661
53782
Markezey
Lid
Woonplaats:
Berichten: 533
Lid sinds: 3 jul. 2008
26 augustus 2016, 23:31 uur | Bericht #473662
43.571
Waarom deze advertentie?
markHt
Lid
Woonplaats: Amersfoort
Berichten: 406
Lid sinds: 10 jun. 2014
26 augustus 2016, 23:44 uur | Bericht #473663
100.000
Onweersdagen 2017: 7
Woonplaats:
Berichten: 7
Lid sinds: 11 aug. 2014
27 augustus 2016, 05:23 uur | Bericht #473668
163.303
Na ZONNESCHIJN komt REGEN!!!!!!
Woonplaats: almere
Berichten: 170
Lid sinds: 19 jan. 2010
27 augustus 2016, 07:55 uur | Bericht #473669
88888
CumuLoek
Lid
Woonplaats: Utrecht Terwijde
Berichten: 87
Lid sinds: 25 jul. 2011
27 augustus 2016, 08:20 uur | Bericht #473670
83488 ontladingen | Gewijzigd: 27 augustus 2016, 08:22 uur, door CumuLoek
Woonplaats: Wijchen
Berichten: 231
Lid sinds: 30 nov. 2011
27 augustus 2016, 08:30 uur | Bericht #473671
45000
Als je niet weet wat je doet, doe het dan wel goed!
Houten
Lid
Woonplaats: Kempen(OWM)
Berichten: 44
Lid sinds: 29 jun. 2015
27 augustus 2016, 08:31 uur | Bericht #473672
68009
rick87
Lid
Woonplaats: hoofddorp
Berichten: 162
Lid sinds: 11 nov. 2011
27 augustus 2016, 08:53 uur | Bericht #473673
74501
Bac00
Lid
Woonplaats: Hoogeveen
Berichten: 506
Lid sinds: 22 apr. 2011
27 augustus 2016, 09:24 uur | Bericht #473675
138.389 (honderachtendertigduizenddriehonderdennegenentachtig) (H)
Roel
Lid
Woonplaats: Eindhoven
Berichten: 200
Lid sinds: 1 mei. 2012
27 augustus 2016, 10:04 uur | Bericht #473676
125000
Woonplaats:
Berichten: 59
Lid sinds: 21 apr. 2014
27 augustus 2016, 10:22 uur | Bericht #473677
27400
2018:

Licht Onweer: 1
Matig Onweer: 3
Zwaar Onweer: 0
Woonplaats: Pannerden (oost Gelderland)
Berichten: 621
Lid sinds: 17 jan. 2013
27 augustus 2016, 10:29 uur | Bericht #473678
84512
Onweer 2014 :15x
Onweer 2015: 14x
Onweer 2016: 10x
Onweer 2017: 12x
Onweer 2018: 14x
Onweer 2019: 15x
Onweer 2020: 7x 1-5 (1 donder), 5-6, 13-6, 27-7 8-8, 13-8 (stevig) 28-8
Woonplaats: Kaatsheuvel
Berichten: 22
Lid sinds: 28 mrt. 2015
Laatste 4 prijzen van de wekelijkse fotowedstrijd
27 augustus 2016, 10:39 uur | Bericht #473679
83322 totale ontladingen.

 
p007
Lid
Woonplaats: tilburg
Berichten: 34
Lid sinds: 22 dec. 2009
27 augustus 2016, 10:41 uur | Bericht #473680
68569
Jenss
Moderator
Woonplaats: mechelen(belgie)
Berichten: 2916
Lid sinds: 7 jun. 2011
27 augustus 2016, 11:02 uur | Bericht #473681
79458
Woonplaats: Emmen (Drenthe)
Berichten: 101
Lid sinds: 8 jun. 2014
27 augustus 2016, 11:06 uur | Bericht #473682
41.532 | Gewijzigd: 27 augustus 2016, 11:15 uur, door Emmenaartje1
Sven
Moderator
Woonplaats: Antwerpen
Berichten: 5831
Lid sinds: 5 jul. 2011
27 augustus 2016, 11:56 uur | Bericht #473685
112.250
Sven
Moderator
Woonplaats: Antwerpen
Berichten: 5831
Lid sinds: 5 jul. 2011
27 augustus 2016, 12:00 uur | Bericht #473686
Bedankt voor alle deelnames! Hopelijk kunnen we dit weekend genieten van veel spektakel. Maandag wordt de uitslag zo snel mogelijk bekend gemaakt. 
Sven
Moderator
Woonplaats: Antwerpen
Berichten: 5831
Lid sinds: 5 jul. 2011
30 augustus 2016, 19:34 uur | Bericht #473936

Uitslag


Het einde van de weerkundige zomer is bijna een feit en het laatste weekend befoofde veel goeds voor de onweerliefhebbers. Het was echter een setting met heel veel potentieel, maar ook een heel lastige setting aangezien de modellen maar bleven verspringen.

Nu kwam er zaterdagavond wel degelijk onweer en ook wel redelijk wat! De meeste ontladingen werden genoteerd in een strook vanaf midden Nederland richting het noordoosten en dan nog een redelijk explosief complex dat vanuit de Ardennen Belgisch en Nederlands Limburg aandeed en de grens van Nederland-Duitsland volgde.

Ook zondagochtend zagen we enkele onweersbuien die van ZW-Nederland richting het noordoosten trokken. Een meer dan geslaagd weekend dus!


Totaal: 77.510


De winnaar zat hier hier 1.433 ontladingen naast, ook de nummers 2 & 3 zaten er niet ver af!


De crew van Onweer-Online feliticeert: RowanH!


De 2e plaats voor jenssweerts (MOD) met 1.948 ontladingen verschil
De 3e plaats voor Joyce.s (MOD) met 2.510 ontladingen verschil
(noot van mezelf: goed bezig team OO! )

Hieronder de volledige uitslag:
 
PlaatsLidOntladingenVerschil
1RowanH78.9431.433
2jenssweerts79.4581.948
3Joyce.s75.0002.510
4Daystar80.5002.990
5rick8774.5013.009
6bliksemdenhaag81.0003.490
7reedtimmer72.3755.135
8Glenn Aoys83.3225.978
9Koen Vreman84.5127.002
10Xraver85.3607.850
11flyineddy186.0018.491
12p00768.5698.941
13Houten68.0099.501
14Hunder67.00010.510
15Niels Brilman88.55011.040
16jeanpaul6488.88811.378
17Renee8692.45014.940
18Marcel Heerlijn60.79816.712
19Tatanka94.50016.990
20front95.00017.490
21marcuz59.87617.634
22pkd1959.22218.288
23weertje98.21320.703
24Ijsbrand De Ging100.00022.490
24markHt100.00022.490
25Sunrise55.00022.510
26Nedjerov53.78223.728
27MarkB105.00027.490
28Jason105.21827.708
29Tieske47.00030.510
30W. in t Erland45.00032.510
30Bas de Leeuw45.00032.510
31Markezey43.57133.939
32svenne112.25034.740
33Popje42.42435.086
34robin schimmel41.53235.978
35Jo Capelle114.31736.807
36KlaasO114.44336.933
37jan v donkersgoed40.00037.510
38Denn39.50038.010
39peepee37.80039.710
40jaap van Overbeek117.93040.420
41x-ray2134.78542.725
42Smurfiej33.33344.177
43Roel125.00047.490
44raspy28.92848.582
45Erikjuhcool27.40050.110
46BertD20.00057.510
47Phoolie8117.43560.075
48Bac00138.38960.879
49Janmetdekorteachternaam142.00064.490
41rocal9.50068.010
42Haydrion Rayel077.510
43Pluviofiel163.30385.793
44Antares170.85093.340
45Jeffke182.345104.835
46Dennis (alias Scooby)225.380147.870

 
Terug naar boven
1 2 3
1 Gebruiker leest nu dit topic, onderverdeeld in 1 gast en 0 leden
Berichten
Er zijn in totaal 27.150 topics, welke bij elkaar 443.923 reacties hebben gekregen.
Leden
We zijn met 11.204 leden.
Het nieuwste lid is Pluck.

Berichten
Je moet inloggen om je berichten te kunnen lezen.
Dit topic
1 mensen bekijken nu dit topic.

Record
Op 6 december 2010 om 11.29 uur waren er 2.792 mensen tegelijkertijd online op onweer-online!
Stats
Er zijn nu 3172 mensen aan het browsen op het forum. 5 Daarvan zijn ingelogd.
Van die 3172, lezen 12 mensen het topic "Onweerskansen Pinksterweekend".

Sponsors en partners

Actueel op OnweerOnline.nl

Fotowedstrijd herfst

Stuur jouw foto in en win!

Voorspel de herfst!

Hoeveel vorst? Hoeveel onweer?

Herfst discussietopic

Nazomer op komst?

Fototopic Twitter

Het laatste via @onweeronline

© 2003 - 2020 onweer-online.nl   |   Alle rechten voorbehouden   |   Algemene gebruiksvoorwaarden