Live Bliksemontladingen

De teller in het icoon met het onweersbuitje geeft live het actuele aantal bliksemontladingen uit onze regio weer. De dekking ligt in een vierkant om Nederland en België, waardoor er ook data van rondom Parijs, op de Noordzee en uit een deel van Duitsland wordt weergegeven.

Ontladingen

De ontladingen kun je terugvinden op de Google Maps kaart onderaan de pagina. Deze worden nog niet live bijgewerkt, voor de meest actuele ontladingen ververs je de pagina. De iconen op de kaart lopen in kleur van Geel naar Rood, waarbij Geel een 'nieuwe' ontlading is en Rood een 'oude'.

Geluid

De teller maakt geluid als het aantal bliksemontladingen verhoogt. Dus, bij een update van 0 naar 1 hoor je geluid. Je kunt dit uitschakelen met het luidspreker icoontje in de balk hierboven.

Data © Blitzortung.org / Lightningmaps.org
nl
StormTrack Beta
Inloggen
Heb je nog geen account? Dan kun je er hier eentje aanmaken!
De Bilt

Geen onweer in de buurt
Nu Live

De kaart Groningen - Temperatuur
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

14 Jul 2020 05:01:44

De kaart De Bilt - Windrichting
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

14 Jul 2020 05:01:43

De kaart De Bilt - CAPE/Onweer
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

14 Jul 2020 05:01:42

De kaart De Bilt - Temperatuur
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

14 Jul 2020 05:01:41

De kaart De Bilt - Sneeuwval
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

14 Jul 2020 05:01:41

De kaart Leeuwarden - Dauwpunt
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

14 Jul 2020 04:59:41

De kaart Groningen - Sneeuwval
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

14 Jul 2020 04:59:39

De kaart De Bilt - Dauwpunt
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

14 Jul 2020 04:59:38

De kaart De Bilt - Neerslag
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

14 Jul 2020 04:59:37

De kaart De Bilt - 3luik
KNMI Expertpluim
is bijgewerkt.

14 Jul 2020 04:59:37

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Greeley, KS; Wichita, KS.

14 Jul 2020 04:49:08

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Gosper, NE; Dawson, NE.

14 Jul 2020 04:49:08

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Frontier, NE; Lincoln, NE.

14 Jul 2020 04:49:08

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Hitchcock, NE; Rawlins, KS.

14 Jul 2020 04:49:08

NWS: Severe Thunderstorm Warning uitgegeven voor Sherman, KS; Wallace, KS.

14 Jul 2020 04:49:07
Actueel
1 / 4

Fotowedstrijd zomer

Fotografeer de zomer en doe mee!

Zomer discussietopic

Straalstroom bepaald weertype

Recordbliksem

Ontlading van 700 km!

Fototopic Twitter

Het laatste via @onweeronline

×
Kies een plaats
Beschikbare Plaatsen:
×
Welke meldingen wil je ontvangen?

Je kunt hieronder aangeven welke notificaties je wil ontvangen in 'Nu Live'. Standaard ontvang je alle notificaties, wil je een bepaald type melding niet langer ontvangen? Vink dan het vinkje uit. Je keuze wordt automatisch opgeslagen.

×
Nu Live
Welkom op onweer-online.nl! Als je je nog niet hebt geregistreerd, meld je dan nu aan op de leukste en grootste weercommunity van Nederland. Heb je al een account, log dan hier in.
1 2
Woonplaats: assen
Berichten: 57
Lid sinds: 25 apr. 2011
31 mei 2018, 23:20 uur | Bericht #487375
89.123
Sven
Moderator
Woonplaats: Antwerpen
Berichten: 5257
Lid sinds: 5 jul. 2011
31 mei 2018, 23:54 uur | Bericht #487380
125.000
Waarom deze advertentie?
Rowano
Lid
Woonplaats: Winkel, Noord-Holland
Berichten: 7
Lid sinds: 28 mei. 2018
1 juni 2018, 00:01 uur | Bericht #487382
137.843
Sven
Moderator
Woonplaats: Antwerpen
Berichten: 5257
Lid sinds: 5 jul. 2011
4 juni 2018, 20:28 uur | Bericht #487456

Uitslag

Een lange reeks kansen werd afgesloten op vrijdag 1 juni. Hierbij kwam het vooral in het Noord-Oosten van Nederland tot onweer met lokaal ook heel wat wateroverlast tot gevolg.



Totaal : 39.611 ontladingen

De winnaar zat hier niet zo gek ver vanaf met 6.137 ontladingen verschil

De crew van Onweer-Online feliticeert: Phoolie!


De 2e plaats voor bac00 met 9.328 ontladingen verschil
De 3e plaats voor Marcel Heerlijn met 10.389 ontladingen verschil

Hieronder de volledige uitslag:
 
PlaatsLidOntladingenVerschil
1Phoolie45.7486.137
2Bac0048.9399.328
3Marcel Heerlijn50.00010.389
4reedtimmer52.58312.972
5De Zeelander60.71421.103
6raspy62.10122.490
7Joyce.s67.39727.786
8bliksemdenhaag69.00029.389
9robin schimmel71.49331.882
10Tieske72.18332.572
11bigmacx2200274.29634.685
12shade1480.00140.390
13markHt84.00044.389
14dennis van hezik89.12349.512
15W. in t Erland89.26749.656
16Matthi92.56952.958
17KlaasO95.69156.080
18Bas de Leeuw111.11171.500
19Sven125.00085.389
20Rowano137.84398.232
21Sam2001187.345147.734
22automobilia219.563179.952
Terug naar boven
1 2
1 Gebruiker leest nu dit topic, onderverdeeld in 1 gast en 0 leden
Berichten
Er zijn in totaal 27.041 topics, welke bij elkaar 442.900 reacties hebben gekregen.
Leden
We zijn met 11.124 leden.
Het nieuwste lid is rlemmink.

Berichten
Je moet inloggen om je berichten te kunnen lezen.
Dit topic
1 mensen bekijken nu dit topic.

Record
Op 6 december 2010 om 11.29 uur waren er 2.792 mensen tegelijkertijd online op onweer-online!
Stats
Er zijn nu 3230 mensen aan het browsen op het forum. 0 Daarvan zijn ingelogd.
Van die 3230, lezen 11 mensen het topic "Onweerskansen Pinksterweekend".

Sponsors en partners

Actueel op OnweerOnline.nl

Zomer discussietopic

Straalstroom bepaald weertype

Fototopic Twitter

Het laatste via @onweeronline

Recordbliksem

Ontlading van 700 km!

Fotowedstrijd zomer

Fotografeer de zomer en doe mee!

© 2003 - 2020 onweer-online.nl   |   Alle rechten voorbehouden   |   Algemene gebruiksvoorwaarden