Neerslagradar
Meld het weer bij jou!
Onbewolkt
Licht bewolkt
Half bewolkt
Zwaar bewolkt
Lichte regen
Regen
Zware regen
Onweer
Lichte sneeuw
Sneeuw
Hagel
Dichte mist
Zeer dichte mist
Storm
IJzel
<klik hier>
Plaats:
<klik hier>
Waarschuwingen KNMI

Momenteel online
Forum: 2336 bezoekers
Laatste forumberichten



Weerwaarnemingen en weersverwachting Nederland
Minder warm. Vannacht vooral in het westen, overdag ook elders enkele stevige (onweers)buien met plaatselijk veel neerslag.
[Waarschuwingen] Code geel voor dichte mist in Groningen en Drenthe
[Vannacht] komen vooral in het zuidwesten en westen enkele regen- en onweersbuien voor. Daar vooruit is er in het noorden kans op mist. De minimumtemperatuur ligt rond 17°C. Er staat een zwakke tot matige wind uit noordoostelijke richtingen. Langs de zuidwestkust waait de wind vrij krachtig.
[Vanochtend] schijnt in het oosten misschien nog even de zon, maar verder is het bewolkt en vallen er geregeld buien. Lokaal kunnen stevige buien voorkomen met kans op onweer. Doordat de buien langzaam bewegen kan er plaatselijk veel regen vallen. Er waait een zwakke tot matige noordoostelijke wind.
[Vanmiddag] komen verspreid over het land flinke buien voor. Vooral in het noorden en oosten is er bij buien kans op onweer, hagel, windstoten en plaatselijk veel neerslag. In het zuiden breekt de zon later weer af en toe door. De maximumtemperatuur ligt rond 23°C. Op plekken in het oosten en noordoosten waar de zon nog goed doorbreekt kan het nog 27°C worden. Er waait boven land een zwakke tot matige wind uit noordelijke richtingen. Langs de kust is de wind soms vrij krachtig.
[Vanavond] kunnen in het noorden en aan de westkust nog enkele (onweers-)buien vallen. Verder wordt het op de meeste plaatsen droog en in het zuiden klaart het flink op. De wind komt uit het noorden en is boven land zwak tot matig, in het noordelijk kustgebied soms vrij krachtig.
[Komende nacht] valt er vooral in de kustgebieden nog een enkele bui. Verder is het overwegend droog. In het zuid(oost)en is er kans op mist. De minimumtemperatuur ligt rond 16°C. Boven land waait het amper, maar langs de kust waait een matige tot vrij krachtige wind uit het noorden.
[Morgenochtend] is er in het (noord)westen kans op een beetje zon, maar verder zijn er veel wolken. In de kustprovincies is er kans op een enkele lichte bui. Er staat boven land weinig wind, langs de kust waait de wind uit het noorden en is deze matig en eerst nog vrij krachtig.
[Morgenmiddag] is er kans op een enkele bui, maar op de meeste plaatsen blijft het droog. Af en toe breekt de zon door. De maximumtemperatuur ligt tussen 22°C in het westen en 27°C in het oosten. Er staat een zwakke tot matige noordelijke wind.
[Morgenavond] is het op de meeste plaatsen droog en schijnt vooral in het westen de zon geregeld. Er staat een zwakke tot matige wind uit het noordwesten. (Bron: KNMI)
Meldboek
Zon? Regen? Sneeuw? Meldt hier jouw lokale weerwaarnemingen! Bij het melden van je weerbericht verschijnt automatisch het door jou gekozen icoontje op de StormTracker kaart, bovenaan de website.
Weerbericht melden Open StormTracker- overzicht
- plaats bericht
- regels
Naam: | dirkm | ![]() |
|
Tijd: | dinsdag 16 augustus 2022, 21:22 uur | ||
Woonplaats: | schoten, België | ||
de zon is onder ge gaan wind S 3 km/u temp 23 c vochtigheid 50% uv 0.1 zon onder 21.03u op 6.31u |
|||
Naam: | Lightningman | ![]() |
|
Tijd: | dinsdag 16 augustus 2022, 19:28 uur | ||
Woonplaats: | Leeuwarden, Nederland | ||
wind is koeler met 22 gr lekker briesje | |||
Naam: | Chris | ![]() |
|
Tijd: | dinsdag 16 augustus 2022, 13:23 uur | ||
Woonplaats: | Helmond , Nederland | ||
Zonnig en droog nog altijd ! Voorspellingen tot nu toe overal fout ! | |||
Naam: | dirkm | ![]() |
|
Tijd: | dinsdag 16 augustus 2022, 8:38 uur | ||
Woonplaats: | schoten, België | ||
de zon komt hef een goeie dag zeggen wind S/W 4 km/u temp19c vochtigheid 78 % hPa 1007 uv 2 zon op^6.30u onder 21.03u |
|||
Naam: | dirkm | ![]() |
|
Tijd: | maandag 15 augustus 2022, 20:18 uur | ||
Woonplaats: | schoten, België | ||
de zon pakt verlof wind W 6 km/u temp 25c vochtigheid 54 % hPa 1004 zon onder 21.04u op 6.29u |
|||
Naam: | Bliksemdenhaag | ![]() |
|
Tijd: | maandag 15 augustus 2022, 19:44 uur | ||
Woonplaats: | Den haag, Nederland | ||
Zware thunders hevige wind en druppels zo groot als knikkers. | |||
Naam: | Peepee | ![]() |
|
Tijd: | maandag 15 augustus 2022, 18:50 uur | ||
Woonplaats: | Capelle aan de ijssel, Nederland | ||
23 gr.flinke klappen onweer in de verte hier nog geen regen wel aantrekkende wind. | |||
Naam: | Lightningman | ![]() |
|
Tijd: | maandag 15 augustus 2022, 18:49 uur | ||
Woonplaats: | Leeuwarden, Nederland | ||
zwoel met 24 gr op meter, nog geen neerslag | |||
Regels voor het plaatsen van berichten in het meldboek:
- Vergeet je naam en locatie niet.
- Het meldboek is uitsluitend bestemd voor eigen weer-waarnemingen, eventueel aangevuld met maximaal 1 foto. Voor het plaatsen van overige zaken, kun je terecht op het forum en/of in de chat.
- Berichten zonder naam/locatie, zonder eigen weer-waarnemingen, maar met discussie-punten en/of informatie van andere weersites worden verwijderd.
- Vragen zoals "wanneer / hoe laat krijg ik onweer?" worden verwijderd.
- Gebruik geen hoofdletters. Dit wordt ervaren als schreeuwen.
Bedankt voor je medewerking!
Crew onweer-online.nl