Neerslagradar
Meld het weer bij jou!
Onbewolkt
Licht bewolkt
Half bewolkt
Zwaar bewolkt
Lichte regen
Regen
Zware regen
Onweer
Lichte sneeuw
Sneeuw
Hagel
Dichte mist
Zeer dichte mist
Storm
IJzel
<klik hier>
Plaats:
<klik hier>
Waarschuwingen KNMI

Momenteel online
Forum: 107 bezoekers
Laatste forumberichten


Weerwaarnemingen en weersverwachting Nederland
In de nacht en ochtend van tijd tot tijd regen. Donderdagmiddag van het westen uit droger.
[Waarschuwingen] Er zijn geen waarschuwingen van kracht.
[Komende nacht] regent het vooral in het midden en zuid(oost)en af en toe. De minimumtemperatuur loopt uiteen van 3°C in het noordoosten en 7°C in het zuidwesten. De wind komt uit een westelijke richting en is matig, Aan de kust en op het IJsselmeer vrij krachtig tot krachtig, windkracht 5-6.
[Morgenochtend] is het bewolkt en regent het in vrijwel het hele land van tijd tot tijd. De wind komt uit het westen en is overwegend matig, aan zee soms vrij krachtig. In de loop van de ochtend wordt de wind in het noordoosten en in het Waddengebied zwak tot matig terwijl aan de westkust de wind vrij krachtig tot krachtig is, windkracht 5-6.
[Morgenmiddag] is het bewolkt. In het begin regent het op veel plaatsen van tijd tot tijd. Van het zuidwesten uit wordt het op steeds meer plaatsen droog. Aan het einde van de middag regent het vooral nog in het noordoosten. De maximumtemperatuur ligt tussen 6°C in het noordoosten en 9°C in het zuidwesten. De wind waait uit het westen en is matig, in het noordoosten is er aan het begin van de middag weinig wind. Aan de kust en op het IJsselmeer is de wind vrij krachtig tot krachtig, windkracht 5-6.
[Morgenavond] is het bewolkt. In het noordoosten regent het eerst, maar in de loop van de avond wordt het daar ook meest droog. De wind komt uit het westen en is matig, aan de kust en op het IJsselmeer vrij krachtig tot krachtig, windkracht 5-6. (Bron: KNMI)
Meldboek
Zon? Regen? Sneeuw? Meldt hier jouw lokale weerwaarnemingen! Bij het melden van je weerbericht verschijnt automatisch het door jou gekozen icoontje op de StormTracker kaart, bovenaan de website.
Weerbericht melden Open StormTracker- overzicht
- plaats bericht
- regels
Regels voor het plaatsen van berichten in het meldboek:
- Vergeet je naam en locatie niet.
- Het meldboek is uitsluitend bestemd voor eigen weer-waarnemingen, eventueel aangevuld met maximaal 1 foto. Voor het plaatsen van overige zaken, kun je terecht op het forum en/of in de chat.
- Berichten zonder naam/locatie, zonder eigen weer-waarnemingen, maar met discussie-punten en/of informatie van andere weersites worden verwijderd.
- Vragen zoals "wanneer / hoe laat krijg ik onweer?" worden verwijderd.
- Gebruik geen hoofdletters. Dit wordt ervaren als schreeuwen.
Bedankt voor je medewerking!
Crew onweer-online.nl